21 OZNAK PRZEBUDZENIA DUSZY

1891857281_b453f7dc48_o

Można powiedzieć, że to ze względu na zmiany w globalnej świadomości, doszliśmy do swojego przeznaczenia z powodu duchowej ewolucji lub w wyniku dziwnych czasów, ale wielu ludzi na całym świecie przechodzi intensywne zmiany osobowe i wyczuwają one ekspansję świadomości. Zmiany osobiste tej wielkości mogą być trudne do rozpoznania i zrozumienia, ale oto masz przed sobą oznaki przebudzenia „wrażliwości” lub „empatii”.

1. Przebywanie w miejscach publicznych czasami może być przeciążające. Ponieważ „ściany” pomiędzy sobą a kimś innym są „rozpuszczalne”, nie nauczyliśmy się rozróżniać pomiędzy czyjąś energią a naszą. Jeśli ogólny nastrój tłumu jest negatywny to możemy ostro to wyczuć i możemy wycofać się do własnej prywatnej przestrzeni. Kiedy naładujemy akumulatory dzięki medytacji lub przebywaniem wśród natury z daleka od ludzi lub po prostu siedząc w cichej kontemplacji, jesteśmy gotowi aby wejść ponownie w tłum. W relacjach osobistych często będziemy czuli czyjeś emocje jak własne. To jest ważne aby mieć to wyższe odczuwanie empatii, ale musimy nauczyć się obserwować emocje drugiej osoby i zachowując przy tym naszą empatię, ale zdając sobie sprawę z tego, że nie wszystkie emocje są nasze. Wpływ społeczny może tłumić własną wrodzoną mądrość.

2. Wiemy różne rzeczy bez konieczności ich intelektualnego zrozumienia. Często nazywane jest to nazywane intuicyjną świadomością, mamy momenty „aha!” i spostrzeżenia, które mogą wyjaśnić niektóre z najbardziej skomplikowanych teorii czy zjawiska na świecie. Niektóre z najbardziej błyskotliwych umysłów naszych czasów po prostu „wiedzą”. Adepci i mędrcy często pobierali informacje z wyższych stanów świadomości po medytacji lub będąc w obecności bardziej świadomej osoby; to się wydarza większej liczbie osób z większą częstotliwością. Zwiększając zaufanie naszej intuicji ona rośnie w siłę. To jest czas „myślenia” naszym sercem bardziej niż naszą głową. Nasze sny stają się prorocze i ostatecznie nasze świadome myśli także takie się staną.

3. Oglądanie telewizji lub większości mediów głównego strumienia (main stream) włączając gazety i wiele hollywoodzkich filmów są dla nas bardzo niesmaczne. Programowanie myślenia przez telewizję lub kino jest odrażające. To zamienia ludzi w towar i promuje przemoc. To zmniejsza naszą inteligencję i paraliżuje naszą naturalną empatię w stosunku do czyjegoś bólu.

4. Okłamanie nas jest prawie niemożliwe. Możemy nie widzieć jaką prawdę ukrywasz, ale możemy powiedzieć, że coś jest nie tak (dzięki rozwiniętej intuicji lub ESP). Wiemy także kiedy masz inne emocje, ból, miłość itp. Których nie wyrażasz. Jesteś dla nas otwartą księgą. Nie jesteśmy wyszkoleni w kontr-wywiadzie, my po prostu obserwujemy i wiemy. Chociaż możemy opierać się na oznakach fizycznych to możemy spojrzeć ci w oczy i wiedzieć co czujesz.

5. Możemy przyjąć (wchłonąć) objawy twojego przeziębienia, tak jak mężczyzna który ma poranne mdłości kiedy jego żona jest w ciąży. Bóle współczucia emocjonalne lub fizyczne są czymś czego doświadczamy często. Mamy tendencję do pochłaniania emocji poprzez splot słoneczny, rozwijając tą czakrę możemy czasami mieć problemy z trawieniem. Uziemienie pomaga nam przywrócić nasze emocjonalne centrum. Chodzenie boso jest świetnym sposobem na uziemienie.

6. Mamy tendencję do kibicowania słabszym, pozbawionym głosu, tym którzy są zdeptani przez matrix itp. Jesteśmy bardzo współczujący i ci zmarginalizowani ludzie często potrzebują więcej miłości. Ludzie wyczuwają nasze kochające serca i często zupełnie obcy ludzie opowiadają nam swoje życiowe historie lub wyrzucają na nas swoje problemy. Choć nie chcemy być wysypiskiem problemów każdego człowieka dookoła, to jesteśmy dobrymi słuchaczami i umiemy wyłapać w czym problem.

7. Jeśli nie nauczymy się jak ustanowić właściwe granice, możemy łatwo się zmęczyć przyjmowaniem emocji innych ludzi. Wampiry energetyczne lgną do nas jak ćmy do ognia więc czasami musimy być bardzo czujni i utrzymywać ochronę swojej energii.

8. Niestety empaci często uzależniają się od narkotyków lub alkoholu, aby zablokować niektóre z tych emocji i „ochronić” siebie przed odczuwaniem bólu innych ludzi.

9. Wszyscy (empaci) stajemy się uzdrowicielami. Naturalnie jesteśmy przyciągani do dziedzin związanych z leczeniem np. akupunktura, reiki, Qi-Gong, yoga, masaż itp. Wiemy, że kolektyw potrzebuje uzdrowienia więc staramy się oferować leczenie w jakiejkolwiek formie, która nas przyciąga. Odwracamy się również od „tradycyjnych” form uzdrawiania siebie. Preferujemy naturalne produkty spożywcze, zioła i medycynę holistyczną jako sposoby wyleczenia każdej dolegliwości.

10. Widzimy możliwości zanim spostrzegą je inni. Nasze umysły wyprzedzają zwykłe myślenie o lata świetlne.

11. Jesteśmy kreatywni. Tańczymy, śpiewamy, malujemy, tworzymy lub piszemy. Mamy niesamowitą wyobraźnię.

12. Wymagamy więcej samotności niż przeciętny człowiek.

13. Możemy szybko się nudzić, ale jesteśmy bardzo dobrzy w tworzeniu sobie rozrywki.

14. Cierpimy robiąc coś, czego nie chcemy robić lub co nas nie cieszy. Naprawdę wierzymy, że życie powinno być ekspresją radości. Po co tracić czas robiąc coś, czego nienawidzisz? Nie jesteśmy leniwi, jesteśmy wymagający.

15. Mamy obsesję na punkcie wyciągania prawdy na światło dzienne. Jak małe dzieci, które mówią: „to nie fair” chcemy naprawić zło świata i wierzymy że zwykle wystarczy edukacja. Staramy się wytłumaczyć niewytłumaczalne i znaleźć odpowiedzi na głębokie pytania życia. Jesteśmy poszukiwaczami w paradygmacie Campbellan’a „Bohater o Tysiąscu Twarzy”

16. Nie mamy poczucia czasu. Nasze wyobrażenia często uciekają z nami i dzień mija niczym minuta, tydzień niczym dzień. Możliwe jest odwrotne doświadczenie: dzień trwa tak długo jakby minął już tydzień – z powodu szybszego przetwarzania informacji przez mózg powstaje iluzja spowolnienia czasu.

17. Brzydzimy się rutyną.

18. Często nie zgadzamy się z autorytetem (z oczywistych powodów).

19. Zwykle będziemy mili, ale jeśli jesteś egoistą albo jesteś niegrzeczny, nie będziemy spędzać z tobą dużo czasu lub znajdziemy pretekst aby nie przebywać w otoczeniu gdzie ludzie mają obsesję na punkcie własnej osoby. Nie rozumiemy ludzi, którzy są niewrażliwi na uczucia innych lub na inny punkt widzenia.

20. Możemy być weganami lub wegetarianami ponieważ potrafimy wyczuć energię pożywienia, które spożywamy, np. kiedy zwierzę zostało zabite z okrucieństwem. Nie chcemy wchłaniać negatywnej energii.

21. Nosimy swoje emocje na wierzchu i mamy trudności z udawaniem szczęśliwych kiedy nie jesteśmy. Unikamy konfrontacji. Ale będziemy zmieniali świat w sposób w jaki nawet nie jesteś w stanie zobaczyć.

Te 21 oznak przebudzenia duszy są przypomnieniem jak ważne jest utrzymanie świadomości, jasności i siły w tych ciekawych czasach.

http://zycieduchowe.wordpress.com

Odpowiedzi