FESTIWAL JEDNOŚCI DUCHA I CIALA

Festiwal Jedności Ducha i Ciała

25-27 Maja 2018

Festiwal Jedności Ducha i Ciała to wspólna kreacja wielu osób, których łączy miłość do Matki Ziemi, ciekawość świata i świadomość, że najwięcej osiągniemy poprzez wspólne działanie.

W otoczeniu sosnowych lasów, trzech jezior, świeżego powietrza i przy wspólnym ogniu – puścimy to, co już nam nie niepotrzebne, robiąc miejsce na nowe. Zgromadzenie Plemion jest przestrzenią na holistyczną integrację umysłowego, emocjonalnego i duchowego rozumienia rzeczywistości, niezbędną do stałego funkcjonowania w harmonii z sobą i otaczającym światem, przeżywania każdej chwili w pełni.

Przed nami dni warsztatów, prelekcji, koncertów. śpiewu, ruchu spontanicznego, pracy z ciałem i energią oraz wielu innych dostępnych aktywności. Oczyścimy świadomość, wsłuchamy się w dźwięki szamańskich bębnów i bicie własnych serc. Odczujemy uzdrawiającą wibrację naturalnych instrumentów, zgromadzimy się na rytualnych ceremoniach i w kręgach.

Zajęcia poprowadzą pasjonaci, którzy chcą dzielić się z innymi swoim doświadczeniem i wiedzą. To przestrzeń, w której będziemy mogli wymieniać się i uczyć się od siebie nawzajem, w atmosferze bliskości i autentyczności.

Wierzymy, że wspólnie stworzymy miejsce, w którym pozwolimy sobie na naturalność i pierwotność. Tuż przed majową pełnią księżyca, także i my będziemy zmierzać do Pełni- tak, by po prostu być razem, doświadczając nieskrępowanej radości i harmonii ciała, umysłu i ducha.

Więcej informacji oraz bilety [link]: 

Festiwal Jedności Ducha i Ciała