FESTIWAL WIBRACJE 7-10 CZERWCA SEROCK

Wibracje

to nie tylko rokroczne spotkanie, ale także tworząca się w czasie rzeczywistym subtelna społeczność ludzi, którzy już i tak swoje wiedzą. To przestrzeń tworzona dla świadomych tego jak ważne we współczesnym świecie jest zachowanie swoistego BHP umysłu, świadomości i ciała. Na Wibracjach puszczamy silny strumień energetyczny, którym oczyszczamy się z miazmatów i schematów popkulturowej rzeczywistości dając tym samym możliwość do świeżego spojrzenia na istotne zagadnienia z różnych, niestandardowych kątów.

TEMATY, KTÓRE PODEJMUJEMY TO:

psychologia, medytacja, medycyna niekonwencjonalna, psychobiologia, świat energetyczny, badania i odkrycia naukowe, które odsłaniają prawdziwą naturę rzeczywistości i nas samych, rozwój duchowy i osobisty, dojrzała ekologia, permakultura, naturalne budownictwo, praca z ciałem (joga, taniec, medytacja w ruchu), szamanizm, enteogeny i etnobiologia, nowinki technologiczne przybliżające nas do ziemi, nieba i naszej naturalnej harmonii, a także zagadki archeologii i zjawiska paranormalne jak telepatia czy telekineza. Nie stronimy od tematów trudnych i kontrowersyjnych, ale dbamy o i ich rzetelną i obiektywną prezentację.

Czterodniowy program

obfituje w wykłady, warsztaty, koncerty, ceremonie, zajęcia dla dzieci, ogniska. Budujemy również strefę gastronomiczną ze zdrowym jedzeniem i eko market.

Festiwal Wibracje przekształca się w „zielony event”

Dbamy o środowisko, stosując m.in recykling, zachęcając do korzystania z własnych butelek na wodę, nie drukujemy biletów, w strefie targowej panuje zasada „less plastik” – ograniczamy zużycie plastiku.

Informacje o biletach, noclegu i programie na: www.wibracje.com.pl

Odpowiedzi