FESTIWAL WIBRACJE 2020

Wibracje

Ponad 4000 uczestników spodziewają się organizatorzy 3. edycji Festiwalu Wibracje.  Na czterodniowy program wydarzenia składa się ponad 200 godzin wykładów i warsztatów, które poprowadzi około 100 prelegentów. Nie zabraknie także koncertów, zajęć jogi, medytacji oraz eksperymentów naukowych. Festiwal odbędzie się w dniach 03-06 września w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim.

Celem Festiwalu Wibracje jest pogłębianie wiedzy o sobie i otaczającym świecie oraz tworzenie przestrzeni dla spotkań ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wszystko w atmosferze otwartości i pozytywnej energii.

Wibracje to festiwal wiedzy, doświadczania i zabawy. Na 2 scenach plenerowych, namiocie i 2 salach  konferencyjnych wystąpią najlepsi praktycy i specjaliści w swoich dziedzinach: zielarze, terapeuci medycyny niekonwencjonalnej, ajurwedy, jogini, naukowcy, ekolodzy, propagatorzy zrównoważonego rozwoju, psycholodzy i dietetycy. Po części wykładowej na scenach pojawią się muzycy: DJ oraz zespoły.

 

Kto uczestniczył w ubiegłych Wibracjach ten wie, że było (i że będzie) wesoło, kolorowo, nietuzinkowo z polotem i uśmiechem, trochę duchowo, a trochę naukowo – proporcjonalnie z przymrużeniem oka oraz na poważnie. Festiwal to nie tylko rokroczne spotkanie, ale także tworząca się w czasie rzeczywistym subtelna społeczność ludzi, którzy już i tak swoje wiedzą. To przestrzeń tworzona dla świadomych tego jak ważne we współczesnym świecie jest zachowanie swoistego BHP umysłu, świadomości i ciała. Na Wibracjach puszczamy silny strumień energetyczny, którym oczyszczamy się z miazmatów i schematów popkulturowej rzeczywistości dając tym samym możliwość świeżego spojrzenia na istotne zagadnienia dotyczące nas samych, społeczności i świata, w którym żyjemy.

W ubiegłym roku, z całej Polski przyjechało ok 3000 tysiąca osób zainteresowanych szeroko pojętą wiedzą alternatywną, rozwojem osobistym i duchowym. Sukces dwóch edycji jest dowodem na to, że coraz więcej ludzi w Polsce jest zainteresowanych świadomym życiem w zgodzie ze sobą i naturą.

Uczestnicy, poprzez udział w spotkaniach, mają okazję do lepszego zrozumienia siebie, otaczającego świata, skutecznych rozwiązań medycznych, a także pogłębiania świadomości i poszerzania wiedzy. W efekcie przekłada się na stabilność emocji, wewnętrzną harmonię oraz prawdziwe przeżywanie życia.

Obok wiedzy, uczestników przyciąga unikatowa atmosfera: pełna radości oraz poczucia wspólnego tworzenia świadomej społeczności – której esencją jest akceptacja, empatia i wzajemny szacunek.

Termin i lokalizacja Festiwalu:

Impreza odbędzie się w dniach 03-06 czerwca 2020 w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim. Otoczony naturą ośrodek znajduje się 25 km od Warszawy, z lasem i plażą.

Więcej informacji:

Strona internetowa

Fanpage na Facebooku

Wydarzenie na Facebooku

Jako partnerzy Festiwalu Wibracje, zapraszamy od Serca na to wspaniałe wydarzenie.

Fundacja Stań się Zmianą