FESTIWALE I KONFERENCJE ŚWIADOMOŚCIOWE

W POLSCE I NA ŚWIECIE W 2019

Jestem wielkim fanem i zwolennikiem festiwali świadomościowych. Dzięki festiwalom możemy przez chwilę dostrzec, poczuć i doświadczyć jak wyglądałoby życie na Ziemi, gdyby ludzie byli bardziej połączeni ze swoją prawdziwą Naturą. Festiwale świadomościowe sprzyjają atmosferze kreatywności, współpracy, dbania o siebie, dzielenia się wartością, otwartością i szeroko pojętym okazywaniem dobra. Z tego powodu, dla wielu uczestników to magiczne, często bardzo głęboko transformujące doświadczenia, które zmieniają ich życie w wielu jego aspektach.

Oprócz nadzwyczajnego klimatu otwartości i poczucia przynależności, na festiwalach możemy doświadczyć również wspaniałej muzyki, wizjonerskiej sztuki, pięknych instalacji i pokazów, a także dzięki zróżnicowanym tematycznie wykładom i warsztatom, mamy możliwość poszerzyć swoją wiedzę, światopogląd oraz otworzyć w sobie nowe, nieznane dotąd przestrzenie i horyzonty. Jest to również wspaniała szansa, aby wymienić się wiedzą i poglądami z pozostałymi uczestnikami.

Poniżej przedstawiam listę festiwali świadomościowych w Polsce i na świecie, które w mojej ocenie zasługują na szczególną uwagę.

Marzec

Listopad

Odpowiedzi