II KONWENT OTWARTEGO SERCA

Zapraszamy na II Konwent Otwartego Serca na którym odbędą się wykłady, warsztaty, koncerty, zajęcia praktyczne w tym joga, taniec spontaniczny, kryształy, medytacje, uzdrawianie, masaże, bretharianizm, biała magia, ziołolecznictwo, zdrowe odżywianie, duchowe podróże,Tao Miłości, rozwój duchowy, praktyki oddechowe, koncerty na gongach, misach kryształowych, didgeridoo, bębnach i innych instrumentach itp.

W tym dniu w szkole jogi Yam będziemy gościć wielu znakomitych prelegentów z kraju i zagranicy.Wśród zaproszonych gości znajdziecie ludzi, którzy wzięli ster życia w swoje ręce by urzeczywistnić i zrealizować wszelkie swoje talenty i podzielić się nimi w przestrzeni Otwartego Serca.

W tym roku przede wszystkim postawiliśmy na zajęcia praktyczne. Spotkamy się zatem na macie – by wspólnie poćwiczyć jogę, chwycimy się za ręce by poczuć jedność naszego tańca. Otworzymy wszelkie swoje zmysły by smakować życie w Pełni i Zachwycie – w dźwięku, krysztale, świetle rozpoznania wspólnej drogi i Miłości jaką wszyscy przejawiamy gdy dzielimy się ze sobą naszymi inspiracjami i talentami.

Podczas naszych spotkań zaprezentowana zostanie wiedza z zakresu szeroko pojętego harmonizowania ciała, umysłu i ducha. Będziemy wspólnie dziękować za dary jakimi obdarowuje nas Wszechświat we wszelkich jego przejawach. Zioła i rośliny opowiedzą nam swoją historię, harmonijne dźwięki i wspólny śpiew Duszy otworzy nasze serca byśmy usłyszeli swój Prawdziwy Głos.

Zaproszeni Goście podzielą się swą  opowieścią   życia –  z Serca do Serca zainspirują tym co w głębi ich Duszy śpiewa. Będą to ciekawe opowieści z podróży, czy historia wchodzenia w Ciszę Jam Jest by jeszcze mocniej czuć, kochać i doświadczać siebie. Goście Konwentu zaprezentują nam różne  propozycje przejawionego przez nich  Mistrzostwa, które łączy ta sama DROGA – OTWARTEGO SERCA.

Będziemy też mogli przyglądnąć się swoim przekonaniom, myślą, emocjom by zrozumieć, że nikt inny tylko my sami mamy wpływ na swoje życie.Na takim spotkaniu możecie odczuć swą wyjątkowość i magię Cudu, który wydarza się gdy wchodzimy w przestrzeń Wspólnej Kreacji i Mocy jaką wybieramy gdy odnajdujemy swoje prawdziwe pasje, inspiracje….Ten szept Duszy to moje Wołanie i Zaproszenie do życia pełnego Miłości, Harmonii i Radości, Otwartości i Piękna jakim pragniemy się dziś podzielić z Tobą.

Więcej informacji o konwencie oraz wejściówki (link):

II Konwent Otwartego Serca