O zwyczajnej niezwykłości Meditative Healing Program™

Czym jest Meditative Healing™? Niezwykłość tej metody wymyka się potencjałowi słów. Zwyczajność tej niezwykłości dotyka do głębi. Uzdrawianie, które jest tak czyste i tak potężne w swojej subtelności. Nie da się go opisać – ale jego doświadczenie wyzwala z potrzeby zamykania w definicjach czegokolwiek, dając najpewniejsze osadzenie i ugruntowanie: w nas samych.

 

Fenomen uzdrawiania jest fenomenem każdego z nas. Doświadczenie nauk MHP i ich transformującej głębi wyzwala z lęku przed nieznanym – w pełnej zgodzie z gotowością i otwartością osoby doświadczającej. Nie dochodzimy tam, dokąd dojść byśmy chcieli. Dochodzimy dokładnie tam, dokąd dojść prawdziwie potrzebujemy. Czasem bardzo daleko poza siebie – i tym samym bardzo głęboko ku Sobie.

 

Zakotwiczenie i wyzwolenie siłą jednego doświadczenia

 

Jak to możliwe, że tym samym doświadczeniem wykraczamy poza dotychczasowe ograniczenia (wchodząc w obszar do tej pory unikanego nieznanego) i jednocześnie tym wyzwoleniem (i dotknięciem nieograniczonego) przywracamy sobie totalne poczucie bezpieczeństwa i ugruntowania? MHP w mistrzowski sposób łączy to, co z pozoru wykluczające się; kiedy przyjęciem własnego doświadczenia stajemy się mistrzami polaryzacji (która tak często szarpie nami w skrajne i niszczące postrzeganie siebie), odzyskujemy dostęp do pełni swojego nieskończonego potencjału. Gdzie konfrontacja z nieuświadomionym nabiera wymiaru dotykania Absolutu. Absolutu, którego dotykamy w Sobie, integrując nasze świadome cele i wartości z nieuświadomionymi mechanizmami, które przejmowały nad nami władzę. To w tej konfrontacji wypływa spokój, który próbowaliśmy przywołać do naszego życia ingerencją czynników zewnętrznych. Wyzwolenie spod jarzma własnego cienia okazuje się być czynnikiem, który uwalnia z mechanizmu zależności. Subtelność tego doświadczenia jest w swojej sile czymś nieopisanie wielkim. Ogrom naturalnej wdzięczności, jaki uruchamia świadomy udział w tym niezwykłym kursie, porusza do głębi. W tej głębi rodzi się nowy początek. Dla każdego z nas będzie czymś innym – będąc zarazem tym samym: autentycznie najlepszym <3
***

Po ponad trzyletniej przerwie Meditative Healing Program™ rusza ponownie w Polsce. Szczegóły tego niezwykłego wydarzenia znajdziecie w linku poniżej:
https://www.facebook.com/events/412188866381981/
A jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania, możecie się ze mną śmiało kontaktować:
https://www.facebook.com/AgataKowalczykMeditativeHealing/
Wszystkiego tego, co dla Was dobre – z odwagą na przyjęcie swojej niezwykłości <3