SNATAM KAUR – WARSZAWA

KONCERT SNATAM KAUR

22 MAJA, GODZ. 19:30

FILHARMONIA NARODOWA W WARSZAWIE

Koncerty Snatam Kaur wnoszą radość i uskrzydlają słuchaczy wszędzie gdzie śpiewa utwory zarówno ze swojego nowego albumu „Beloved” jak i bogatego katalogu kompozycji z wcześniejszych albumów, których część stała się już klasyką „devotional music”.

Jej niepowtarzalny, kojący głos i ponadczasowe utwory jak „Prem”, „Grace”, „Anand”, „Liberation’s Door” czy „Light of the Naam” zainspirowały i przyniosły poczucie głębokiego wyciszenia słuchaczom z całego świata dzięki zniewalającej mieszance tradycyjnych mantr i rozległym wpływom zarówno wschodniej jak i zachodniej muzyki. Najlepszym sposobem doświadczenia tej muzyki, ciepła i mądrości Snatam są koncerty.

– Koncert to doskonała okazja żeby otworzyć się na siłę mantr – mówi Snatam – Żeby się w nich roztopić i poczuć uzdrawiający wpływ. Koncertami chcę łączyć ludzi z mantrami, dzięki którym można samoistnie złapać kontakt z wewnętrzną lekkością, miłością. Wielokrotnie doświadczyłam, że słuchanie czy wspólne śpiewanie mantr świetnie wpływa na uwalnianie stresu czy przeładowania, które jest powszechnym zjawiskiem w dzisiejszych czasach. Dla wielu ludzi to sposób na przywrócenie poczucia spokoju”.

Snatam Kaur to pochodząca ze Stanów Zjednoczonych wokalistka, kompozytorka i aktywistka społeczna wychowana w tradycji Sikhijskiej i Joga Kundalini. Ma niezwykły talent do transformowania tradycyjnych mantr w melodie trafiające w upodobania współczesnego odbiorcy. Ponad 20 lat spędziła ze swoim duchowym nauczycielem Yogi Bhajanem. To on uczył ją Naad Joga, czyli jogi skupiającej się na dźwiękach. Dzięki osobistemu doświadczeniu wewnętrznego spokoju i uzdrowienia jej muzyka trafia do osób o różnym spojrzeniu na życie. Przez ostatnie 16 lat koncerty, muzyka i warsztaty są sposobem Snatam na dawanie innym narzędzi do odnalezienia spokoju w codziennym życiu.
Każda z kompozycji z jej ostatniego albumu „Beloved” niesie ze sobą określony uzdrawiający efekt.

Koncert w Warszawie, będzie jedynym koncertem Snatam Kaur w Polsce do której wraca po pierwszym koncercie…aż 9 lat temu.

Bilety

snatamkaur.com

Organizator koncertu w Warszawie

Jako partnerzy tego wspaniałego wydarzenia, zapraszamy w otwartości serca, na piękne i potężne doświadczenie przenikające najgłębsze warstwy Duszy.