Świadoma Praca z Ciałem – Lomi Lomi Nui

Masaż Lomi Lomi Nui

Lomi Lomi Nui jest to sztuka pracy z ciałem wywodząca się z Hawajów, szeroko uznana za jedną z najbardziej skutecznych, w holistycznym wspomaganiu procesów rewitalizacji człowieka.

Źródłem wszelkich problemów ze zdrowiem jest przewlekły stres, objawiający się w naszym ciele jako napięcia. Dotyk „Lomi Lomi” oddziałuje na nas wielowymiarowo. Na płaszczyźnie fizycznej, poprzez uwolnienie emocji uwięzionych w ciele w postaci napięć, wprowadza nas w stan intensywnego, błogiego odprężenia, a wraz z rozluźnieniem fizycznym przychodzi głębokie oczyszczenie przestrzeni mentalnej. „Nui” oznacza „specjalny”, a w tym konkretnym przypadku chodzi o masaż świątynny, pierwotnie zarezerwowany tylko dla wybrańców i to tylko w pewnym szczególnym momencie, kiedy mieli podjąć jakąś ważną dla całej wspólnoty decyzję.

Dziś również nawiązuje się do tej tradycji, gdyż masaż odbywa się w formie ceremonii. Obejmuje on całe ciało poza strefami intymnymi, wykonuje się go przedramionami oraz dłońmi przy użyciu oleju i przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki. Cechą wyróżniającą Lomi Lomi Nui są długie, płynne ruchy wraz z elementami rozciągania stawów. Metoda pracy z ciałem przypomina taniec, który wykonywany jest w celu wzmocnienia przepływu energii przez ciało, wprowadzając je w jeszcze głębszy stan ukojenia.

Sekretem dotyku Lomi Lomi, jest podejście do osoby przyjmującej masaż z intencją okazania najwyższego szacunku wobec jej ciała, będącego świątynią duszy. Poprzez czuły i uważny dotyk, w subtelny sposób zaspokajana jest również potrzeba bliskości, akceptacji i ciepła.

Efekty masażu Lomi Lomi Nui:

  • wprowadzenie stanu błogiego relaksu psycho-fizycznego
  • rozluźnienie tkanek i poprawa ruchomości stawów
  • usprawnienie przepływu energii płynącej przez ciało
  • zainicjowanie naturalnych procesów samo uzdrawiania
  • pobudzenie przepływu płynów ustrojowych ciała, oczyszczenie krwii, limfy, wspomaganie usuwania toksyn z organizmu
  • uwalnianie pamięci mięśniowej i niekorzystnych wzorców ruchowo-mentalnych

Lomi Lomi Nui to doskonała forma prezentu, który możesz sprawić sobie lub swoim najbliższym. Do końca września 2018 pierwsza sesja masażu dostępna jest w specjalnej ofercie cenowej.

O mnie

Piotr Górnicki, masażysta Lomi Lomi Nui w linii  Abrahama Kawai’i, uczestnik kursów prowadzonych przez  certyfikowanych nauczycieli Aloha International, absolwent  warszawskiej AWF.

Szczegóły i zapisy

Tel.: 509 281 513

@: kinomanalomi@gmail.com

Strona: facebook.com/PiotrLomi

 

Odpowiedzi