WIBRACJE FESTIWAL WIEDZY ALTERNATYWNEJ

festwial projekt

Z radością informujemy, że spotkał nas zaszczyt wsparcia partnerskiego Festiwalu Wibracje, który odbędzie się w dniach 2-4 czerwca, w Serocku (Ośrodek konferencyjno-hotelowy Green Park, 30 km od Warszawy). Mam wielką przyjemność pomóc w promocji tego wydarzenia.

Czy wiesz, że każdego dnia depczesz „chwasty”, które są prawdziwym laboratorium farmakologicznym? Czy wiesz, że odpowiednie dźwięki mogą cię uzdrowić na poziomie mentalnym i fizycznym? Czy wiesz, jak wybudować sobie dom w technologiach naturalnych, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju? Czy wiesz, że można żyć zdrowo, szczęśliwie i w obfitości? Chciałbyś zmienić swoje życie, ale nie wiesz od czego zacząć?

Zacznij od Festiwalu Wibracje – spotkania dotyczącego alternatywnych nurtów wiedzy dla ludzi o otwartych umysłach i ciekawych świata. To 3 dni praktycznych warsztatów, wykładów ekspertów i przede wszystkim dobrej zabawy. Ponieważ największą atrakcją Festiwalu jesteście Wy, stworzyliśmy przestrzeń do spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach, miejsce na wymianę poglądów i integrację. Przewidziane są także bezpłatne konsultacje wybitnych specjalistów (m.in. dr i fitoterapeuty chińskiego T. Błaszczyka) oraz diagnozy nowatorskimi urządzeniami medycznymi tj. SCIO. W strefie targowej będziecie mogli spróbować zdrowej, strukturyzowanej wody czy ekologicznych miodów. Festiwal Wibracje wydarzy się w malowniczym Serocku koło Warszawy, w wygodnym ośrodku konferencyjnym, a także w cieniu drzew i przy szumie wody zalewu Zegrzyńskiego.

Tematy, które będą poruszane na Festiwalu to m.in.:,

  1. Nowe technologie;
  2. Systemy edukacji;
  3. Medycyna naturalna;
  4. Koncerty, gongi, zajęcia psychofizyczne;
  5. Historia, archeologia, słowiańszczyzna;
  6. Permakultura, rolnictwo i budownictwo ekologiczne;
  7. Fizyka kwantowa, astronomia i astrologia,
  8. Szamanizm, duchowość i zjawiska paranormalne.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.wibracje.com.pl i facebooku.W imieniu zarządu Fundacji Stań się Zmianą oraz wszystkich przyjaciół fundacji serdecznie zapraszamy !!

plakat